Potocki logo

O Nas

W kilku słowach o czym zajmuje się nasza firma

Meble potocki

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MEBLE Z DREWNA

Nasza firma pojawiła się na polskim rynku już w 1990 roku. Produkcja mebli drewnianych od samego początku realizowana była z wykorzystaniem nowoczesnej technologii i sprzętu. Pasja, z jaką tworzymy nasze meble, sprawiła, że przez lata działalności zyskaliśmy zaufanie wielu klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Wysoka jakość oraz nietuzinkowy design to cechy, jakimi charakteryzują się produkowane przez nas meble. Rola producenta krzeseł i stołów drewnianych jest niezwykle zobowiązująca dla nas. Dlatego też poza zdobytym do tej pory doświadczeniem, cały czas śledzimy bieżące trendy oraz rozwój technologii w branży meblowej. Zebrane informacje przydają się do ciągłego udoskonalania naszej firmowej oferty. Wiedza przez nas zdobyta na renomowanych uczelniach oraz bogate doświadczenie w budowie konstrukcji drewnianych sprawiają, że wytwarzane przez nas meble charakteryzują się niespotykaną stabilnością i wytrzymałością.

Doświadczony producent mebli drewnianych

nasze produkty oferujemy nie tylko w stacjonarnym salonie meblowym nieopodal Poznania, ale także klientom z takich miast, jak Warszawa, Wrocław czy Katowice

Dlaczego wybrać Meble Potocki

Stół Cezar
Wytwarzane przez nas stoły oraz krzesła drewniane doskonale nadają się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz, w szczególności do salonów oraz jadalni.
W asortymencie posiadamy meble drewniane z różnych gatunków drzew, w tym z dębu, buku, oraz jesionu, które są dostępne w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych.
Produkty, które są przez nas oferowane, dzięki wyselekcjonowanym materiałom i nowoczesnym technologiom produkcji, cechują się niepospolitą urodą i wieloletnią trwałością, stanowiąc szlachetną ozdobę każdego pomieszczenia.
Poza szeroką gamą stołów oraz krzeseł, oferujemy również ławy, które stanowią świetną propozycję zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i biurowych, hotelowych czy restauracyjnych.

Sklep stacjonarny

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego znajdującego się w Galerii Polskie Meble w Poznaniu

Zobacz dojazd