Stół Duży Józef

Możliwość dopasowania wymiaru wg życzenia klienta
Stół Duży Józef o wymiarach 200x110 + 4 wkładki po 55cm co daje 4,2 metra!!! Wszystko na drewnianych prowadnicach!!! Wkładki chowane są do wnętrza stołu. Po rozłożeniu o co najmniej 3 wkładki dochodzą dodatkowe nogi ukryte pod blatem. Jest to znacząca przewaga nad stołami, które mają nogi łączone przed rozłożeniem, gdyż nie przeszkadzają one w dosuwaniu krzeseł gdy dołożymy 1 lub 2 wkładki.
Różne wykończenia, możliwość wykonania stołu z zaokrąglonymi narożnikami, ze ściętymi bądź proste. Podobnie z nogami, mogą być kwadratowe o wymiarach 8x8, wygięte (styl Ludwik) lub w kształcie ćwiartki koła.

Elementy konstrukcyjne takie jak nogi, oskrzynia i prowadnice wykonane są w pełni z twardego litego drewna co gwarantuje stabilność stołu nawet przy pełnym jego rozłożeniu.
Blat stołu oklejony naturalną okleiną dębową lub bukową, poprzez którą ukazuje się naturalne piękno drewna oraz nie ma, jak w przypadku blatów z drewna litego, efektu parkietu na stole.
Dostępny w szerokiej gamie wybarwień. Całość pokryta lakierem akrylowym, który tworzy twardą powłokę odporną na działanie wody, alkoholi oraz środków czystości. Posiada on również wyjątkową odporność mechaniczną, a także jest całkowicie odporny na działanie promieni UV, dlatego nie istnieje ryzyko zżółknięcia powłoki.

Stół o klasycznym kształcie spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Spełnia się on jako stół do jadalni klasycznej a także jako mebel restauracyjny czy hotelowy.

Wymiary

180 x 100 cm + 4 x 50 cm
200 x 100 / 110 cm + 4 x 50 / 55 cm

Galeria

Comments are closed.