Potocki logo

Stół Cezar

Elementy konstrukcyjne takie jak nogi, oskrzynia i prowadnice wykonane są w pełni z twardego litego drewna – gwarantują stabilność stołu nawet przy pełnym jego rozłożeniu. Blat stołu oklejony naturalną okleiną dębową lub bukową. Całość pokryta lakierem akrylowym o podwyższonej odporności na ścieranie ,wysoką temperaturę oraz alkohol. Dostępny w szerokiej gamie wybarwień

Idealny stół dla osób ceniących sobie funkcjonalność. Blat w jednym kawałku – bez przecięcia na środku co powoduje, że nogi zawsze znajdują się na końcach stołu a Ty swobodnie dosuwasz krzesła tak jak chcesz! Stół możesz rozłożyć nawet podczas trwającej uroczystość bez konieczność zbierania zastawy – wystarczy tylko pociągnąć na jeden koniec aby wysunąć prowadnice i schowane pod blatem wkładki, dostawić potrzebną ilość i gotowe!

Teraz nie ma znaczenia czy naszego stołu używasz podczas spotkania rodzinnego czy zakrapianej imprezy ze znajomymi – stosowany przez nas lakier jest odporny zarówno na wysoką temperaturę jak i alkohol; nie powstają żadne plamy czy odbarwienia.

Stół Cezar

Wymiary

135 / 90 cm + 3 x 45 cm
160 / 90 cm + 3 x 45 cm
160 / 100 cm + 3 x 45 cm
180 / 90 cm + 3 x 45 cm
185 / 100 cm + 3 x 45 cm
*Możliwość dopasowania wymiaru wg życzenia klienta
Inne Stoły